Atlas

Obrazek wyróżniający sen

Atlas

Atlas to zbiór map, planów miast lub ilustracji przedstawiających różne obszary geograficzne lub tematyczne. W geografii, Atlas to także nazwa pierwszej kręgi szyjnej kręgosłupa, która jest odpowiedzialna za przenoszenie ciężaru głowy.

W senniku symbol atlasu może oznaczać potrzebę orientacji i poznania nowych miejsc lub sytuacji. Oznacza to, że potrzebujesz wiedzy lub pomocy, aby zrozumieć swoje życie lub nowe sytuacje, które Cię spotykają. Atlas we śnie może również symbolizować twoją potrzebę znalezienia sensu i celu w życiu, lub pomocy w planowaniu swojej przyszłości.

Jeśli we śnie oglądasz atlas, oznacza to, że potrzebujesz orientacji i poznania nowych rzeczy. Jeśli natomiast we śnie jesteś atlasem oznacza to, że jesteś dla kogoś ważny i odpowiedzialny za przewodzenie czyjegoś życia lub pomoc w rozwiązaniu jego problemów.

Ogólnie rzecz biorąc, Atlas we śnie sugeruje potrzebę znalezienie wsparcia czy też pomocy w rozwiązaniu trudności, które aktualnie masz, jest to również sygnał by poznać nowe rzeczy, miejsca, ludzi i rozwijać swoją wiedzę.

Dodaj komentarz