Astrologia

Obrazek wyróżniający sen

Astrologia

Astrologia to dziedzina, która zajmuje się interpretowaniem pozycji planet, gwiazd i konstelacji w celu przewidywania wpływu tych ciał niebieskich na ludzkie życie. Astrologia jest uważana za naukę przepowiadającą przyszłość, oraz różnego rodzaju doradztwo osobiste, kariera, miłość, zdrowie itp.

W senniku astrologia może symbolizować potrzebę odnalezienia sensu i celu w życiu. Oznacza to, że chcesz poznać swoją przyszłość i lepiej rozumieć swoje życie. Symbol astrologii we śnie także oznacza, że jesteś zainteresowany swoim rozwojem duchowym lub że potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu jakiegoś problemu.

Jeśli we śnie interpretujesz horoskop, oznacza to, że masz potrzebę wiedzy na temat swojego losu. Jeśli natomiast śnisz o pozycji planet, oznacza to, że potrzebujesz wiedzy na temat swojego życia i tego co cię czeka.

Podsumowując sen o astrologii oznacza poszukiwanie porad lub odpowiedzi na nurtujące pytanie, którego szukasz. Może również oznaczać, że poszukujesz przewodnictwa lub wsparcia w swoim życiu.

Dodaj komentarz