Antyperspirant

Obrazek wyróżniający sen

Antyperspirant

Antyperspirant to rodzaj kosmetyku, który stosuje się w celu ograniczenia wydzielania potu przez gruczoły potowe. W składzie antyperspirantu zwykle znajdują się substancje, które zamykają pory skóry i hamują produkcję potu. Antyperspiranty mogą być stosowane na różne części ciała, najczęściej na pachy.

W senniku pojawienie się antyperspirantu może oznaczać różne rzeczy w zależności od kontekstu snu. Oto kilka przykładów interpretacji:

  • Jeśli we śnie stosujesz antyperspirant, to może oznaczać, że masz poczucie, że trzeba Cię chronić przed czymś lub że boisz się, że będziesz się plątać.
  • Jeśli we śnie widzisz kogoś innego stosującego antyperspirant, to może oznaczać, że masz poczucie, że ktoś próbuje ukryć coś przed Tobą.
  • Jeśli we śnie widzisz antyperspirant, który nie działa, to może oznaczać, że masz poczucie, że nie jesteś w stanie poradzić sobie z jakimś problemem lub że jest coś, czego nie jesteś w stanie ukryć.

Ogólnie antyperspirant w senniku może być symbolem kontroli, ukrywania, czy też próby zamaskowania czegoś, przed innymi, lub przed samym sobą.

Dodaj komentarz