Angielski

Obrazek wyróżniający sen

Angielski

Angielski to język z grupy germańskiej, który jest oficjalnym językiem w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii i Nowej Zelandii. Jest on także powszechnie używany w wielu innych krajach jako język obcy lub język międzynarodowy.

Jeśli chodzi o sen, pojawienie się motywu języka angielskiego w śnie może oznaczać, że masz obawy lub lęki dotyczące nauki tego języka lub komunikacji w tym języku. Może to być również symbol twojego pragnienia pozyskania wiedzy czy informacji, by lepiej radzić sobie z trudną sytuacją.

Innym razem, pojawienie się angielskiego w snie może być interpretowane jako sygnał, że powinieneś poświęcić więcej czasu, energii i uwagi na naukę tego języka, albo też, że potrzebujesz pomocy by radzić sobie z komunikacją w tym języku.

Jeśli w śnie, mówisz po angielsku, lub słyszysz kogoś mówiącego po angielsku, może to oznaczać, że masz silną potrzebę pozyskania kompetencji językowych, albo też, że potrzebujesz pomocy by radzić sobie z komunikacją w tym języku.

Dodaj komentarz