Abonament

Obrazek wyróżniający sen

Abonament

Abonament to rodzaj umowy, w której klient zobowiązuje się do regularnego opłacania za dostęp do usług lub produktów przez określony czas. W przypadku telekomunikacji, abonament oznacza płacenie comiesięcznej raty za korzystanie z telefonu komórkowego lub internetu, natomiast w przypadku klubu fitness abonament oznacza płacenie regularnej składki za dostęp do siłowni lub zajęć grupowych.

Sen o abonamencie może oznaczać pewnego rodzaju zobowiązanie lub odpowiedzialność, którą masz wobec kogoś lub czegoś. Może też symbolizować konieczność ponoszenia regularnych kosztów lub płacenia comiesięcznej raty za jakąś usługę lub przedmiot.

Jeśli we śnie widzisz abonament, być może odnosi się to do jakiegoś zobowiązania, które masz wobec kogoś lub czegoś. Jeśli jesteś zmuszony do podpisania abonamentu, to może oznaczać, że nie chcesz podejmować jakiegoś zobowiązania, natomiast jeśli podpisujesz abonament chętnie, to może oznaczać, że jesteś gotów do przyjęcia odpowiedzialności lub zobowiązania wobec kogoś lub czegoś.

Dodaj komentarz